NAŠE KÁVA S VAŠÍM LOGEM

DÁRKOVÁ kazeta s logem NA PAPÍROVÉ STUZE, 750g kávy, od 435kč

firemní káva jako dárek

Připravíme pro Vás reklamní a propagační balení kávy s Vaším logem nebo s označením Vašeho produktu. Etikety na sáčky i grafický návrh zpracujeme dle Vašich konkrétních požadavků. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku.

Dle stávající platné legislativy (Zákon 586/1992 Sb. O daních z příjmu, § 25) se za dar nepovažuje reklamní nebo propagační předmět, který je opatřen obchodní firmou nebo ochrannou známkou poskytovatele tohoto předmětu nebo názvem propagovaného zboží nebo služby, jehož hodnota bez daně z přidané hodnoty nepřesahuje 500 Kč a který není s výjimkou tichého vína předmětem spotřební daně.

ČERSTVOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Na výslednou cenu naší kávy ve Vašem kabátku má vliv také množství. Zatímco obaly si můžeme zajistit a nachystat najednou pro jakékoli množství, kávu Vám raději dodáváme po částech tak, jak jste schopni ji zpracovat/rozdat. Nenutíme Vás proto odebrat najednou velké množství kávy, které Vám bude ležet rok na skladě, ale spíše rámcově určit objem a postupně čerpat.

100g balení

od 50kč/ks

 

Jednodruhová káva nebo jedinečná směs namíchána přesně podle Vás v balení od 100g (až do 1000g). Sáčky s vnitřní vlhkuodolnou vrstvou, jednocestným ventilem udržujícím aroma a zipovým uzávěrem pro opětovené uzavření. Etiketa dle Vašeho přání.

Vhodné jako drobná pozornost při setkání.

Možno balit v dárkové kazetě po více kusech, různých druhů kávy.